Jdi na obsah Jdi na menu
 


I.Městecké hopsání- 8.11.2015

Výsledky:

Štěňátka

jméno psovoda jméno psa pořadí
Aneta Vozábová (FaF) Krayta 1.
Barbora Berešová (Agility klub Rokycany) Gaston z Paeolitu 2.
Barbora Rodywirjová (ZKO Městec Králové) Elizabeta 3.
Anastázie Pejchalová (Superpes Lysá nad Labem) Bezinka z Kamenické tvrze 4.
Veronika Brišová (ZKO Nemošice) Amazing Abigail of Schmikes Yard 5.
Martin Jánoš (OSA Hloubětín) Edward the Vampire Banataj Wind 6.
Lenka Drbohlavová (ZKO Hořice) Chilli in hot summer Jeffija 7.
Kateřina Burdová (Člověk a pes) Cayenne Clever Fox 8.
Roman Novotný (Člověk a pes) Arlette 9.
Tereza Verichová Meggie 10.
Andrea Hodoušová Pipin z hradu Grabštejna 11.
Tereza Malá (Člověk a pes) Belinka 12.
Anna Boušková (Člověk a pes) Fire Cofi Capito 13. (DISK)
Ivana Komárková (ZKO Městec Králové) Bonnie Domikar 14. (DISK)
     

 

Začátečníci S

jméno psovoda jméno psa pořadí
Kačka Hošková (ZKO Městec Králové) Shelly 1.
Lenka Kuclerová (Psí škola Šumák) Ofélie Ellis Manepo Ideál 2.
Lucie Zemánková (ZKO Hořice) Mia 3.
Michaela Procházková (Psí škola Šumák) Ejmy 4.
Stanislava Pleskačová (Psí škola Šumák) Hugo 5.
Monika Mikolášková (ZKO Pavlovice) Jessy 6.
Lucie Nováková Nela 7.
Eva Šlapáková Charlotte 8.
Lenka Bížová (ZKO Městec Králové) Kuba 9.
Tereza Štočková (ZKO Městec Králové) Kessi 10.
Kateřina Ptáčková (Psola Liberec) Akim 11.
Lucie  Barančíková (ZKO Nymburk) Beatrice Lucky Star 12.
Nikola Vorlíčková (PKS Straškov) Eliot 13.
Simona Tlachová (ZKO Smržovka) Nessie 14.
Ivana Klesalová (ZKO Hořice) Terezka 15.
Alena Chadrabová (ZKO Městec Králové) Bady 16.
Kristýna Chárová (ZKO Hořice) Julia Capuleti Minowara 17.
Kristýna Verichová Jackie 18.

Lucie Barančíková- kat.ZačS- DOSKOKAN- (ZKO Nymburk)- Sisi Lucky Star


Začátečníci M

jméno psovoda jméno psa pořadí
Kristýna Matrasová (Psola Liberec) New Nova- Fort Fox 1.
Kristýna Matrasová (Psola Liberec) Looby Loo- Fort Fox 2.
Martin Štefka (Psí škola Šumák) Kiki 3.
Aneta Chadrabová (ZKO Městec Králové) Ferda 4.
Tereza Dolejšová (FaF) Mandy 5.
Karolína Štefková (Psí škola Šumák) Jessy 6.
Pavlína Jančíková (Psí škola Šumák) Teddy 7.
Kateřina Marešová (Psola Liberec) Angie 8.
     
     

 

Začátečníci L

 

jméno psovoda jméno psa pořadí
Sebastian Sudlík (Člověk a pes) Esty 1.
Alena Šubrtová (ZKO Hořice) Ricky 2.
Vašek Veselý (ZKO Městec Králové) Endy 3.
Eva Boušková (Člověk a pes) Jesi 4.
Andrea Tomicová Bacardi 5.
Eva Hrušková (Psí škola Šumák) Bonny 6.
Monika Prudičová (Psí škola Šumák) Argo 7.
Jaroslav Diviš (Člověk a pes) Daksi Ghoust of Onyx Falicat 8.
Monika Martínková                           Abbie                                             9. (DISK)

Senioři

jméno psovoda jméno psa pořadí
Romana Vojířová (Šumák z.s.) Terezka 1.
Alena Šubrtová (ZKO Hořice) Bert 2.
Romana Vojířová (Šumák z.s.) Smigi 3.
Vašek Veselý (ZKO Městec Králové) Arga 4.
Pavlína Moravcová (ZKO Městec Králové) Becky 5.
Lucie Barančíková (ZKO Nymburk) Sunny Diego Star 6.
Aneta Chadrabová (ZKO Městec Králové) Rony 7.
Jitka Janstová (ZKO Městec Králové) Peggy 8.

 

Dětská hra

Anička Boušková Sendy
Anička Boušková Jesi
Vašík Veselý Arga
Kačka Veselá Rony
Sofinka Veselá Elizabeta
Matěj Žalud Elizabeta
Žofie Pejchalová Bezinka

 

 
 


Facebook


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2018 >>